Манчестер юнайдет програв саутгемптон - відеоогляд матчу-сенсації

Матч «червоних дияволів» з командою Саутгемптона закінчився непередбачувано: Саутгемптон переміг і зайняв третю сходинку в рейтингу англійської Прем`єр-ліги, а ось Манчестер Юнайтед опустився на четверте місце.

До середини другого тайму рахунок нікому відкрити не вдавалося. На 69-й хвилині матчу Граціано Пелле в розпалі ефектною атаки пробив по воротах манкуанцев, хоча потрапив лише в штангу. Його атаку тут же завершив півзахисник Душан Тадич, який все-таки зміг забити гол.

Надалі манкуанци спробували відігратися, але часу до кінця матчу залишалося не так багато і нічого у них не вийшло. Рахунок залишився 0: 1.

З Відеоогляд матчу ви можете познайомитися:

Поразка Манчестера Юнайтед виявилося досить непередбачуваним. Це дуже титулований клуб, який завоював 11 Кубків Англії. Останню чверть століття, під керівництвом Алекса Фергюсона, вони були найуспішнішою англійською командою. Тепер же, з тренером Луї ван Галлом, справи йдуть не так блискуче.

Що ж стосується Саутгемптона, то цей старий заслужений клуб за останнє десятиліття пережив найгострішу кризу в своїй історії. Команда вибула надовго з Прем`єр-ліги, зазнала ряд прикрих поразок, дійшла до третього дивізіону, а в березні 2009 року збанкрутувала і стала на грань розформування. Але в 2012 році «святі» все-таки повернулися в Прем`єр-лігу і тепер показують непогані результати.