Шарапова і кудрявцева вийшли в півфінал

триває тенісний турнір в китайському Пекіні. В frac14- фіналу зустрілися дві росіянки: Марія Шарапова і Сватлана Кузнцева. Дружба, на жаль, не перемогла, а перемогла Марія, тому Світлана залишає змагання. У півфіналі Шарапова, яка займає 4-е місце в рейтингу тенісисток, зустрінеться з Анною Іванович (Сербія). Іванович зараз на 9-м місці в загальному рейтингу WTA.

У парному розряді у жінок в півфінал вийшла росіянка Алла Кудрявцева. В принципі можна сказати, що в парі з нею грає теж дівчина з Росії, але офіційно Анасассія Родіонова представляє Австралію. Алла і Настя переграли італійок Сару Еррані і Роберта Вінчі за півтори години. Тепер їм потрібно зіграти проти китайсько-чеської пари з Андреа Главачкова (Чехія) і Пен Шуай (Китай). Можна сказати, що Кудрявцева «помстилася» Роберта Вінчі за поразку Катерини Макарової. Та програла італійці в індивідуальному турнірі і не пройшла в frac14- фіналу.

Зробити ставку на тенісний матч і отримати 400 євро!