Визначилися нові учасниці третього кола змагань us open

Набирає обертів Відкритий чемпіонат США з тенісу, який триватиме з 31 серпня до 13 вересня 2015 р У міру наближення до фіналу турніру боротьба стає все більш жорсткою.

Відео діє до: 2017 US Open: Top 5 Thiem vs. Mannarino

Вчора забезпечила собі місце в третьому колі змагань чешка Петра Квітова, виграла у Ніколь Гіббс два сети з рахунком 6: 3, 6: 4.

Відео діє до: 2017 US Open: Top Critical Plays In Men`s Final

Без зусиль переграла суперницю 25-я ракетка світу представниця Німеччини Сабіна Лісіцкі італійську тенісистку Камілу Джорджі: 6/4, 6/0 на користь німкені.

І ще одна німецька тенісистка Анжелік Кербер, що займає зараз в світовому рейтингу WTA 11-е місце, зуміла пройти до третього раунду турніру Великого шолома. У матчі проти італійки Карін Кнапп Кербер, яка записала в свій актив чотири брейка і одну подачу навиліт, обіграла суперницю з підсумковим рахунком 7: 5, 6: 2.

Відео діє до: 2017 US Open: Nadal vs. Anderson Championship Match Highlights

Також в третьому колі US Open зіграють Вікторія Азаренко і Сімона Халеп, напередодні також успішно подолали бар`єр другого раунду змагань.

Нагадаємо, що за вихід в 1/8 фіналу US Open буде боротися і 18-річна російська тенісистка Дарина Касаткіна, для якої нинішній турнір Великого шолома став першим в кар`єрі.

Відео діє до: 2017 US Open: Top 5 Plays From Men`s Singles Final