Марія шарапова покидає australian open, що не діставшись до чвертьфіналу

Третя ракетка світу Марія Шарапова не змогла пройти до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Австралії, поступившись представниці Словаччини Домініці Цибулковій.

Незважаючи на стрімкі атаки росіянки на початку зустрічі і впевнену перемогу Шарапової в першому сеті з рахунком 6: 3, друга партія була фактично «злита»: Цибулкова взяла підряд п`ять очок, і відігратися нашої співвітчизниці не вдалося, хоча Маша все ж сконцентрувалася на грі і спробувала зрівняти рахунок. Підсумок другого сету 4: 6 на користь словачки.

Все вирішив останній, третій сет, хоча власне боротьби як такої в ньому не було: Домініка відразу повела в рахунку і виграла з рахунком 6: 1.

В frac14- фіналу суперницею Цібулковойстанет переможниця матчу Сімона Халеп / Олена Янкович. Для Шарапової же турнір закінчився. Однак сама Марія не дуже засмучується з цього приводу, заявивши, що вважає для себе удачею, що їй вдалося повернутися здорової на корт і поборотися за перемогу.