Хк "ак барс" програв казахстанському "барис" з рахунком 3: 1

З відкриттям нового хокейного сезону КХЛ на льоду знову вирують неабиякі пристрасті. Ще недавно тольяттинская «Лада» буквально розгромила «всуху» єдиний хокейний клуб з Казахстану, який бере участь в чемпіонаті, «Барис» з рахунком 6: 0.

Однак казахстанці зуміли швидко реабілітуватися, обігравши вчора на домашній оренді команду «Ак Барс». Перший період проти «Ак Барса» закінчився нічиєю - 1: 1. У другому періоді зумів реалізувати гол в ворота супротивників Брендон Боченскі, капітан «Барис». Остаточний рахунок матчу встановив під час заключної 20-хвилинки Євген Римар, який відправив ще одну шайбу в ворота «Ак Барса».

Підсумок зустрічі: 3: 1 на користь «Барис». Цієї неділі команду з Астани чекає зустріч з ХК Сочі.

Повний розклад ігор ХК "Ак Барс" в сезоні КХЛ 2015/2016, а також інших клубів ви можете подивитися в розділі "розклади турнірів".