«Магнітка» програла цска в новому фінальному матчі кубка гагаріна

Триває серія фінальних матчів Кубка Гагаріна між хокейними клубами ЦСКА Москва і магнітогорський «Металургом». Після реваншу «Магнітки» у другому матчі в цьому протистоянні з`явилася інтрига.

За підсумками третьої зустрічі, яка відбулася вчора в Магнітогорську, армійці знову вийшли вперед, хоча і без переважної переваги. Першу шайбу на 37-й хвилині забив нападник господарів Данис Заріпов, але в другому періоді армійців виручив Стефан Да Коста, а його товариш Микита Зайцев незабаром вивів ЦСКА вперед. І все-таки в кінці другого періоду рахунок зрівняв магнітогорец Ян Коварж.

Весь третій період команди грали з рівним рахунках, тільки в самому кінці зустрічі Стефан Да Коста забив свою другу шайбу і став головним героєм матчу. Клуб ЦСКА виграв з рахунком 3: 2.

Фінальна серія повинна тривати до чотирьох перемог однієї з команд.