Суперматч піттсбурга з вашингтоном: малкін оформив хет-трик

Хокейний клуб НХЛ «Піттсбург Пінгвінз» переміг «Вашингтон Кепіталз» в суперрезультатівном матчі: на рахунку у обох команд 15 голів! Третій період завершився з рахунком 7: 7, «Піттсбург» здобув перемогу завдяки вдалому кидку в овертаймі. Для нас матч цікавий тим, що в обох командах грають російські зірки. Капітан "Вашингтона" Овечкін зробив дві результативні передачі. За однією гольовою передачі віддали і його товариші, Євген Кузнєцов і Дмитро Орлов.

Цього було б достатньо для перемоги, якби на стороні супротивника не грав чудовий Малкін. Євген тричі вразив ворота «Вашингтона» і змінив розклад сил на користь «Піттсбурга».

З 21 шайбою і 49 очками Малкін вийшов на друге місце в списку кращих снайперів поточного сезону НХЛ. Попереду Малкіна тільки Сідні Кросбі і Коннор Мак-Девід, у кожного з них по 50 очок.