Ска знищив «ак барс» і взяв кубок гагаріна: відеоогляд

Вчора ввечері, 19 квітня, новий матч в серії фінальних ігор між «Ак Барсом» і СКА закінчився блискучою перемогою петербуржців. Вихованці В`ячеслава Бикова діяли на полі противника - але і в Казані їм супроводжувала удача.

На початку матчу СКА провів вбивчу серію. Першу шайбу забив Джиммі Ерікссон вже на другій хвилині! До 14-ї рахунок дійшов до 4: 0 (забили Євген Дадонов, Олексій Понікаровський, Ілля Ковальчук).

У другому періоді єдину шайбу в ворота СКА забив Ілля Глухов. Через хвилину Ілля Ковальчук оформив дубль і довів рахунок до 5: 1. Зміна воротаря «Ак Барса» вже не могла нічого вирішити. Останній м`яч забив Роман Червенка на останніх хвилинах третього періоду.

Підсумковий рахунок - 6: 1. Це четверта перемога СКА у фінальній серії, і Кубок Гагаріна - в руках у петербуржців, вперше в історії.