Збірна росії з тенісу вийшла до другого кола кубка девіса

Російські тенісисти пройшли до другого кола Кубка Девіса, а команда піднялася відразу на 6 позицій в рейтингу турніру (з 36-го на 30-е місце). У першому колі росіяни обіграли данців з рахунком 4: 1. Матч проходив в Новому Уренгої.

Єдиний програш допустив Євген Донський, поступившись Фредеріку Нільсену. Далі чоловіча збірна з тенісу тільки вигравала. Андрій Рубльов двічі обіграв Мартіна Педерсена, потім в парній зустрічі Кравчук і Рубльов виграли у Нільсена і Григорій Кроманов, а потім Андрій Кузнєцов виграв у Нільсена.

Друге коло Кубка буде складним. Росіяни зустрінуться з іспанцями, п`ятиразовим переможцями турніру. Шаміль Тарпіщев поки не назвав підсумковий склад команди. У разі перемоги наша збірна отримає право оскаржити путівку в світову групу, зігравши з однією з команд елітного дивізіону.