Відкритий чемпіонат австралії: серена вільямс вийшла до чвертьфіналу

Перша ракетка світу Серена Вільямс вельми передбачувано вийшла в чвертьфінал Australia Open - одного з турнірів Великого шолома з призовим фондом 40 000 000 доларів. Суперницею афроамериканки була іспанка Габріела Гарбінє Мугуруса.

Треба сказати, бій виявився конкурентним, і для перемоги першій ракетці світу знадобилося 3 сети, з яких перший був невдалим. Серені потрібно було два з гаком години, щоб показати іспанці, хто господар австралійських кортів. Підсумковий рахунок - 2: 6, 6: 3, 6: 2.

Суперницею Серени Вільямс у чвертьфіналі стане словацька тенісистка Домініка Цібулокова, яка обіграла в такому ж завзятому бою білоруську тенісистку, екс-першу ракетку світу Вікторію Азаренко. Чим ближче до фіналу, тим цікавіше стають матчі ...