Євген плющенко відпрацьовує четверні стрибки для чемпіонату россии

Мабуть, Євгенія Плющенка можна порівняти з королем біатлону Уле Бьеорндаленом (Без жодних лапок!). Обидва фанатично прагнуть виступати якомога довше, не звертаючи увагу на вік і травми. Правда, чудес не буває. На що проходить зараз Кубку світу з біатлону 40-річний юніор і Норвезька вампір, як часто називають біатлоніста, як-то не блищить. Правда, ось на ОІ-2014 в Сочі зумів дві золотих завоювати.

У Євгенія Плющенка після домашньої Олімпіади залишилася одна золота медаль, та й та командна. В особистих виступах російський фігурист фактично зламався - знявся з турніру і поїхав в Ізраїль закручувати шурупи в спину.

Євген Плющенко, Олімпіада 2014, відхід зі спорту

Після того, як двократного олімпійського чемпіона з фігурного катання «зібрали», Євген спочатку завершував кар`єру, тому наполегливо тренувався, писав в твіттер про успіхи в четверний стрибок, планував брати участь в ОІ-2018, від чого молодий Максим Ковтун прийшов в жах і пішов в армію. Сьогодні ж стало відомо, що 32-річний Плющенко хоче показати на чемпіонаті Росії з фігурного катання четверні стрибки в своїй програмі.

Чи зможе «Сніговий король» показати колишній клас, можна буде дізнатися 24 грудня. Саме в цей день в Сочі стартує національна першість, за результатами якого буде сформовано склад російської збірної на Чемпіонат Європи 2015.