Максим ковтун провалив коротку програму на чм-2015 року, воронів - 4-й

Практично закінчилися сподівання збірної Росії на медалі в чоловічому одиночному катанні після провального катання переможця національного чемпіонату Максима Ковтуна. Після короткої програми Ковтун займає лише 16-е місце в турнірній таблиці, набравши всього 70,82 бала.

Лідирує японський фігурист Юдзуру Ханю, у якого 95,20 бала, на другому місці - виграв цього року чемпіонат Європи з фігурного катання іспанець Хав`єр Ернандес - у нього 92,74 бала.

Можливо, вдасться поборотися за бронзу Сергію Воронову, який поки на четвертій позиції, однак зробити це буде досить важко. Сергію потрібно подолати відставання в 1,19 бала від найближчого суперника - виступає за Казахстан Дениса Тена. Останній раз виграти чемпіонат світу представнику Росії вдалося в 2004 році: золоту медаль тоді завоював фігурист Євген Плющенко, який був на 11 років молодше, ніж зараз.

Нагадаємо, що довільну програму фігуристи-одинаки покажуть в цю суботу, 28 березня.