На чемпіонаті світу серед юніорів російські фігуристи завоювали дві золоті медалі

Цими вихідними в естонській столиці пройшов чемпіонат світу з фігурного катання серед юніорів. На радість російських уболівальників, перше місце серед танцювальних пар зайняв дует з Росії Ганна Яновська - Сергій Мозгов. За підсумками короткої і довільної програми хлопці набрали 155,92 бала, в той час як у найближчих суперників - американців Лоррейн Макнамара - Квінн Карпентер тільки 146,90 бала.

У парному катанні перемогу здобула пара Юй Сяоюй - Ян Цзінь з Китаю, всього на 2,47 бала випередивши канадців Джуліанна Сеген і Чарлі Білодо. Росіяни Ліна Федорова - Максим Мірошкін стали володарями бронзових медалей чемпіонату.

У чоловічому одиночному катанні чемпіоном став японський фігурист Шома Уно, кращих з росіян Адьян Піткеев - на п`ятому місці.

І справжній тріумф російських фігуристок в жіночому одиночному катанні: перше і друге місця відповідно вибороли наші дівчата Євгенія Медведєва (192,97 бала) і Серафима Саханович (186,15 бала), яка після довільної програми обійшла-таки японку Вакаба Хігучі, що набрала в результаті 185,57 бала.

Попереду всіх шанувальників цього виду спорту чекає підсумковий турнір сезону - чемпіонат світу з фігурного катання, який стартує в Шанхаї 23 березня. Вболіваємо за наших!