Вперше за 7 років росія залишилася без медалей на чм в парному катанні

Сьогодні в китайському Шанхаї визначилися переможці чемпіонату світу з фігурного катання серед спортивних пар. Вперше з 2008 року росіяни не змогли завоювати навіть бронзової нагороди в парному катанні. Кращий результат показав дует Олександра Смирнова і Юко Кавагуті з Санкт-Петербурга - хлопці набрали 198,81 бала. Після короткої програми шанси на медаль у фігуристів ще залишалися - з мінімальним відривом Смирнов і Кавагуті були на 4-му місці. Однак, як зізнався пізніше сам Олександр, надмірна залученість в боротьбу за місце на п`єдесталі не дозволила зосередитися на самому катанні.

«Відчув, що трохи перегорів. Боровся за кожен елемент », - наводить слова Олександра офіційний сайт ФФКР. В результаті дрібні помарки зіпсували загальне враження суддів, що природно, знайшло своє відображення в оцінках.

Золоту медаль чемпіонату впевнено завоювали канадці: Меган Дюамель і Ерік Редфорд. На другому і третьому місці - дві пари з Китаю.