Антон шипулін завоював в гонці переслідування довгоочікуване срібло

Нарешті російські вболівальники дочекалися: вчора, 7 грудня, на Кубку світу в Естерсунді Антон Шипулін виграв срібло в гонці переслідування.

Росіянин Антон Шипулін став другим в гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в шведському Естерсунді. Відстрілявшись з одних промахом на чотирьох вогневих рубежах, всього лише на 10 секунд відстав Антон від лідера гонки - француза Мартена Фуркада. Третє місце зайняв норвезький спортсмен Еміль Свендсен.

Шипулін зізнався, що ніколи ще не був в такій хорошій формі. «Приємно так починати сезон, це додає впевненості. Головна мета для мене - це, звичайно, чемпіонат світу, але я буду намагатися в цьому році боротися за медалі і в інших гонках. Зроблю все, щоб не відставати від хлопців, які сьогодні були зі мною на подіумі », - наводить слова Шипуліна ІТАР ТАСС.

Що стосується інших членів команди, Євген Гаранич прийшов 11-м Максим Цвентков - 29-м, Тимофій Лапшин зайняв 31-е місце, Олександр Печонкін фінішував 41-м, а Дмитро Малишко лише 44-й.