В індивідуальній гонці на 20 км російські біатлоністи завоювали дві медалі

В індивідуальній гонці на двадцять кілометрів, що завершилася в австрійському Рупольдінгу в рамках 5-го етапу Кубка світу, успішно виступила чоловіча збірна Росії з біатлону, яка завоювала відразу дві медалі.

Відзначився Олексій Волков, який посів друге місце завдяки своїй бездоганній стрільбі, а також Євген Устюгов, який прийшов до фінішу третім і отримав бронзову нагороду. У десятку кращих потрапив ще один член російської команди - Дмитро Малишко, який став шостим. Антон Шипулін - на 20-му місці.

Лідером гонки став норвезький біатлоніст Еміль Хегле Свендсен, закрив на вогневих рубежах 19 мішеней з 20 і в черговий раз продемонстрував світові свій неймовірно швидкий хід по дистанції, не дозволивши суперникам наблизитися і оскаржити золоту медаль.