На чемпіонаті європи з біатлону золоті медалі виграли алексей сліпих і катерина шумиліна

На чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить в цей уїк-енд в Естонії, медалі в пасьют і у чоловіків, і у жінок завоювали російські спортсмени.

Серед чоловіків володарем золотої нагороди і титули чемпіона став 28-річний Олексій Слепов, що подолав за 33 хвилини 21 секунду дистанцію в 12,5 км, допустивши при цьому всього три промахи. Нагадаємо, що в рамках поточного чемпіонату це вже друге золото: днем ​​раніше Олексій став переможцем у спринтерській гонці. Олексій став справжнім відкриттям чемпіонату: адже офіційно він навіть не входить в основний склад збірної Росії!

Ще одну нагороду в скарбничку збірної Росії принесла Катерина Шумілова, яка виграла на дистанції 10 км гонку переслідування з результатом 33 хвилини 7,4 секунди, допустивши два промахи. Бронзова медаль - ще в однієї росіянки Катерини Юрлов.