Дарина віролайнен зайняла 15-е місце в мас-старті на етапі кубка світу з біатлону в поклюці

Победітельнецей мас-старту на 12,5 км на етапі Кубка світу стала фінська біатлоністка Кайса Мякяряйнен.

Фінська біатлоністка зробив всього два промахи на чотирьох вогневих рубежах і першою перетнула фінішну стрічку, показавши час 34 хвилини 18,8 секунди.

Друге місце завоювала біатлоністка з франції Анаіс Бескон (0 промахів, відставання - 7,6 секунди).

Третє місце дісталося Надії Скардіно (0 промахів, +15,8).

Дарина Домрачева, яка впала після першого вогневого рубежу, відмовилася від продовження боротьби після другої стрільби.

Серед спортсменок з російської команди кращою стала Дар`я Віролайнен, яка посіла 15-е місце з відставанням 1 хвилина 51,6 секунди (4 промахи).

Результати російський біатлоністок на мас-старті:
19. Катерина Глазиріна (4 промахи, +2.15,7),
20. Ольга Подчуфарова (2, +2.20,1),
23. Яна Романова (3, +2.33,2).

Нагадаємо, що Дарина Віролайнен також зайняла недавно 9-е місце в гонці переслідування.