Мякяряйнен перша в спринті, у віролайнен - ​​три штрафних кола

Відео: 10 років по тому Кайса Мякяряйнен

закінчився спринт у жінок в Хохфільцені, де проходить другий етап Кубка світу з біатлону (див. розклад змагань). Золота медаль дісталася фінській біатлоністці Кайсе Мякяряйнен. Зробивши один промах, вона все-таки показала найкращий час, пройшовши 7,5 км за 20 хвилин 55,6 секунди. Це вже друге золото спортсменки - в Естерсунді вона виграла гонку переслідування на 10 км.

Хохфільцен, біатлон, Кубок світу 2014/15

«Срібло» в цей раз пішло до італійці Карін Обергофер, а переможниця спринтерської гонки першого етапу в Естерсунді Тіріл Екгофф з Норвегії стала третьою.

Відео: Інтерв`ю з Кайса Мартікайнен і Оленою Вяхякуопус, 20.09.14

Прикрим розчаруванням стало 51-е місце Дарини Віролайнен, яка заробила три штрафних кола. Після виступу Дарина чесно зізналася, що не впоралася з гонкою.

Ольга Подчуфарова показала кращий результат у жіночої збірної Росії і прийшла до фінішу четвертою. При цьому встановила особистий кубковий рекорд - 21 хвилина 26,8 секунди з одні промахом. Яна Романова виявилася 15-й, Ольга Якушова на 54-му місці.

Відео: Новоросійська спортсменка виграла у Кайси Макарайнен

Кайса Мякяряйнен тепер лідирує в загальному заліку Кубка з 222 очками. Тіріл Екгофф відстає від неї на 40 балів, а білоруська біатлоністка Дар`я Домрачева замикає трійку з 177 очками.

Кайса Мякяряйнен, спринт, золото, Кубок світу з біатлону, Австрія

Завтра, в суботу, 13 грудня, дівчата будуть бігти естафету 4х6 км, а 14 грудня - гонку переслідування на 10 кілометрів. У чоловічої половини збірної Росії з біатлону в Хохфільцені буде три старти: спринт на 10 кілометрів (сьогодні о 16.30), естафета 4х7,5 кілометра (13 грудня о 16.30) і гонка переслідування на 12,5 кілометра (14 грудня о 16.30).