Йоханнес бе - кращий спринтер в хохфільцені

Завершилася спринтерська гонка у чоловіків на другому етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені (Австрія). Золото виграв норвежець Йоханесс Бе. Французький біатлоніст Мартен Фуркад в цей раз виявився сьомим. А восьмим став росіянин Дмитро Малишко, показавши кращий результат серед росіян в цій гонці.

Відео: Спеціальний репортаж. Брати Бе (HD)

Йоханнес Бе, біатлон, Кубок світу, золото в спринті, 2014/15

Йоханес-молодший виграє шостий етап Кубка світу в своїй кар`єрі. 10 кілометрів він пробіг за 24 хвилини 34,9 секунди без промахів. За ним прийшли до фінішу німці Симон Шемпп і Андреас Бірнбахер.

Відео: ДРАМА за класиком: ФІНІШ Йоханнес БЕ у спринті 11.02.2017

Результати решти учасників чоловічої збірної Росії в спринті на 10 км (Хохфільцен):

Дмитро Малишко, біатлон, Кубок світу, другий етап, 8-е місце, 2014

І ще одна новина з Кубка світу з біатлону. сьогоднішня переможниця в спринті Кайса Мякяряйнен (Фінляндії) виявляється вже кілька днів хворіє на грип. Але це не завадило їй стати лідером загального заліку у жінок. Більш того, володарка «Великого кришталевого глобуса» збирається продовжувати виступ незважаючи на хворобу.

Відео: Прямий ефір Йоханнеса Бе в Instagram. 11.03.17