В індивідуальній гонці на 15 км перемогла дарина домрачева, у романової зламалася гвинтівка

В завершилася сьогодні в Естерсунді індивідуальній гонці на 15 км серед жінок перемогу здобула представниця Білорусі олімпійська чемпіонка ОІ 2014 Дарина Домрачева. Допустивши два промахи в стрільбі, на фініші Дарина все ж зуміла на 27,9 секунд обійти суперницю - фінську біатлоністку Кайсу Макарайнен, фінішувала в результаті Другої. Для Домрачевою це перший виграний особистий жіночий старт в рамках Кубка світу з біатлону -2014/15.

Третє місце в гонці зайняла українка Валентина Семеренко, яка відстала від лідера на 38 секунд, але не допустила жодної осічки.

Російські спортсменки трималися в цілому непогано. У помітно оновилася і молодшою ​​команди позначився номінальний лідер - Яна Романова. Однак при досить точній стрільбі швидкість ходу не дозволила їй боротися за призові місця. Прикра збіг обставин - технічні проблеми з гвинтівкою на четвертій стрільбі змусили Яну втратити кілька дорогоцінних секунд: дівчині навіть довелося щось підкручувати викруткою. В результаті Романова фінішувала лише 22-й. Кращий результат серед росіянок показала Катерина Глазиріна - у неї 8 місце. Ольга Подчуфарова - на 11 місці, Дар`я Віролайнен - ​​27-я, Катерина Шумілова - 33-я, Галина Нечкасова, яка заробила п`ять (!) Штрафних хвилин - тільки на 54-му місці.