Бк «нижний новгород» здобув 7-ю перемогу

У матчі Ліги ВТБ баскетбольний клуб «Нижній Новгород» здобув сьому перемогу в цьому сезоні. Приймаючи в себе вдома краснодарський «Локомотив-Кубань, ніжегородци виграли з рахунком 71:60. Зустріч пройшла вчора, 16 листопада.

Найрезультативнішим гравцем «НН» став Теренс Кінсі (16 очок). У Трея Томпкинса 12 очок і 11 підбирань. З боку краснодарців відзначився Деррік Браун - 22 очка та 10 підбирань.

Господарі швидко «занесли» в корзину дев`ять балів, проте перша чверть закінчилася внічию. Потім гості навіть вийшли вперед, але ніжегородци повернули лідерство, а в заключній чверті стали нарощувати відрив. Обидві команди в основному грали в захисті.

Тепер в Лізі ВТБ ніжегородци зіграють з фінським «Байзонс» (1 грудня), а краснодарський клуб 22 листопада вийде проти «Червоних Крил» з Самари.

Але 21 листопада БК «Нижній Новгород» проведе ключову зустріч в Єврокубку 2014 проти італійської команди «Динамо-Сассарі».