Чемпіонат россии з американського футболу -2014

Відео: Американський футбол. Мотивація перед матчем. American Football / Russia

29 червня в Москві на стадіоні «Салют» відбувся черговий матч в рамках чемпіонату Росії з американського футболу - зустрічалися давні і принципові суперники - «Moscow United »(Москва) Raiders 52 (Нижній Новгород). Гостей столиця зустріла ідеальною погодою - теплом і яскравим сонцем. З перших же хвилин москвичі захопили лідерство в матчі. Виносна гра ніжегородцев не приносила їм бажаного результату, і дозволило супернику залишати значну кількість захисників на прикриття пасу.

Відео: череповчани зможуть побачити матчі чемпіонату Росії з американського футболу

У першій половині матчу Юнайтед були набагато активніше гостей, що призвело їх до розіграшу черговий комбінації, і приймає господарів Павло Вороненко (№1) виловив м`яч в заліковій зоні Raiders і рахунок на табло став 6: 0 на користь господарів поля.

Після перерви ніжегородци стали робити спроби переламати хід зустрічі, але вони не увінчалися успіхом. Треба віддати належне захисту москвичів - вона діяла дуже впевнено. І третя чверть гри закінчилася ще одним тачдаун господарів - 12: 0.

Залишок матчу ще жевріє надія в серцях футболістів Raiders 52 на позитивний результат, але Юнайтед не збиралися розслаблятися, і відмінно розіграний фейк москвичів застав ніжегородцев зненацька. Підсумком комбінації стало винесення на 70 ярдів і третій тачдаун - 18: 0. В одному з епізодів матчу образливу травму отримав раннінбек москвичів Ігор Терьохін (№22), покинув поле під наглядом лікарів. Незважаючи на це, Юнайтед не опустили руки, а навпаки, занесли черговий тачдаун на половину поля гостей, тим самим, встановивши остаточний рахунок - 26: 0, і піднялися на третю сходинку в дивізіоні «Волга».

Наступний тур чемпіонату Росії з американського футболу відбудеться 5 липня. Побажаємо всім командам успіху!