Артем дзюба забив свій перший гол за "зеніт", "урал" програв з рахунком 4: 1

У другому колі першого кола чемпіонату Росії з футболу 2015-2016 в стадіоні «СБК-Банк Арена» зустрілися команди «Уралу» і пітерського «Зеніту». Діючі чемпіони продовжують свою переможну ходу, розгромивши господарів поля з рахунком 4: 1.

Відзначився новий нападаючий «біло-синіх» Артем Дзюба, який забив у цьому матчі свій дебютний м`яч за «Зеніт». Після відкриття Дзюбою на 20-й хвилині рахунку збільшив розрив Халк, реалізував пенальті на початку 2-го періоду. «Джмелі» спробували відігратися, але гол Олександра Єрохіна в ворота гостей не зміг виправити ситуацію: той же Халк буквально через кілька хвилин оформив дубль, довівши рахунок на табло до значення 3: 1.

Фінальну крапку в цій зустрічі поставив Мігель Данні, який вийшов на 88-1 хвилині на заміну втомили Халку. У додатковий час портулалец ще раз вразив ворота «Уралу», встановивши підсумковий рахунок матчу.

згідно розкладу ігор футбольного клубу «Зеніт» на поточний сезон, тепер підопічним Віллаш-Боаша доведеться помірятися силами з «Тереком». «Урал» ж зіграє, в свою чергу », з« Мордовія ».

Повний розклад ігор чемпіонату Росії з футболу 2015-2016 можна дізнатися на нашому сайті.