«Зеніт» втретє поспіль переміг у матчі ліги чемпіонів: відео

Футбольний клуб «Зеніт» вчора, 20 жовтня, здобув третю поспіль перемогу в матчах групового етапу Ліги Чемпіонів. На цей раз суперником петербуржців став «Ліон». Матч для «Зеніту» був домашнім.

Перший м`яч забив вже на 2-й хвилині Артем Дзюба. Але в середині гри рахунок зрівняв Олександр Лаказетт (49-я хвилина). Однак незабаром (56-я хвилина) Халк знову вивів «Зеніт» вперед. На 82-й хвилині ще один гол забив Данні. Разом рахунок 3: 1 - переконлива перемога петербуржців. Якби Дзюба реалізував два чудових гольових моменти, коли було дуже складно не забити - рахунок був би 5: 1 ...

Матч-відповідь з «Ліоном» пройде 4 листопада. «Зеніт» зараз лідирує у своїй групі, випереджаючи і «Валенсію», і «Ліон», і «Гент» з 9 очками з 9 можливих.