«Ростов» сенсаційно переміг «баварию»

Вчора ввечері в домашньому матчі футбольний клуб «Ростов» здобув гучну і несподівану перемогу над однією з найкращих команд світу. Матч «Баварії» з «Ростовом» проходив в рамках групового етапу Ліги чемпіонів, і фаворит в цій грі був очевидний. Коли на 35-й хвилині Дуглас Коста забив в ворота «Ростова» гол, перемога російської команди здавалася вже вкрай малоймовірною. Однак на 44-й хвилині Сердар Азмун під час несподіваної контратаки зрівняв рахунок: іранський футболіст продемонстрував вправність і велику витримку.

На початку другого тайму «Ростов» вирвався вперед: Полоз реалізував пенальті. Але ще три хвилини - і гравець «Баварії» Хуан Бернат знову зрівняв рахунок.

Баварці створювали страшний пресинг, «Ростову» доводилося оборонятися всією командою, створюючи величезну «щільність населення» в штрафний, і все ж кілька разів лише майстерність воротаря Джанаева виручало команду. Іноді «Ростов» проводив підступні контратаки. Одна з них увінчалася успіхом на 66-й хвилині, коли Крістіан Нобоа пробив штрафний і забив гол.

Залишок матчу «Баварія» безперервно атакувала, але «Ростов» був непробивний. Баварія зазнала поразки з рахунком 3: 2. Це тріумф!