«Реал» обіграв «севілью» і завоював суперкубок уєфа

Футбольний клуб «Реал Мадрид» завоював втретє в своїй історії Суперкубок УЄФА, обігравши в матчі «Севілью» в норвезькому Тронхеймі. Королівському клубу везе в іграх за Суперкубки ...

При цьому матч був найнапруженішим: перший гол забив футболіст «Реала» Марко Асен на 21-й хвилині, але вже на 41-й рахунок зрівнявся завдяки голу Франка Васкеса. На 72-й хвилині «Севілья» вирвалася вперед завдяки удару Євгена Коноплянки, український футболіст забив гол з пенальті. Довгий час «Севілья» вигравала, проте на 93-й хвилині, в доданий час, «Реал» був врятований завдяки голу Серхіо Рамоса. Уже в додатковий час фінальну крапку поставив Даніель Карвахаль. «Реал Мадрид» переміг з рахунком 3: 2 в матчі за Суперкубок.