Тбіліський трилер: «барселона» перемогла «севілью» в матчі за суперкубок уєфа - відео

«Барса» з величезними труднощами вирвала перемогу у «Севільї» в самому результативному матчі за історію Суперкубка УЄФА. Глядачам на стадіоні в Тбілісі не довелося нудьгувати: обидві команди забили в цілому дев`ять м`ячів (5: 4). У «Барселони» на один гол більше!

До середини гри здавалося, що ніякої інтриги в матчі більше не буде: «Барса» вигравала з рахунком 4: 1. У другому таймі «Севілья» примудрилася зрівняти рахунок. Четвертий з м`ячів у ворота «Барселони» забив український легіонер Євген Коноплянка. Було призначено додатковий час, але голів дуже довго не було. Тільки на 115 хвилині матчу вирішальний м`яч забив форвард «синьо-гранатових» Педро. При цьому гольову ситуацію створив знаменитий форвард Ліонель Мессі, який вже відзначився двома голами в першому таймі. Мессі був визнаний кращим гравцем матчу, а футбольні фанати отримали захоплююче видовище.