«Атлетик» розгромив «барселону» і завоював суперкубок іспанії

Здається, «Барса» раніше не терпіла таких прикрих поразок: в першому, гостьовому матчі в Більбао за Суперкубок Іспанії ця команда програла «Атлетіко» з дивною рахунком 4: 0. Головним героєм матчу став нападник Адуріс, який оформив хет-трик. Синьо-гранатові сподівалися відігратися на власній арені, але розуміли, що зробити це буде дуже нелегко.

«Атлетик» показав себе на висоті і в другому, гостьовому матчі. Правда на 43-й хвилині гол у ворота баскської команди забив Мессі. Це був перший і останній успіх гравців «Барселони». На 57-й хвилині червону картку отримав захисник «синьо-гранатових» Херард Піке, і «Барсі» довелося грати вдесятьох. На 75-й хвилині Адуріс забив гол у ворота каталонської команди і поставив в цей матчі точку. 1: 1 - нічия.

«Атлетик» виграв Суперкубок із загальним рахунком 5: 1 - виграв в перший раз за 31 рік.