Барселона б`є валенсію в доданий час: відео голу, який вирішив долю матчу

Команда Барселони в напруженому матчі в рамках чемпіонату Іспанії все-таки розбила Валенсію. Інтрига зберігалася до самого кінця! Незважаючи на найгостріші моменти біля воріт супротивника, синьо-гранатових команді Барселони ніяк не вдавалося роздрукувати «зачаровані» ворота Валенсії.

Один раз удача все-таки посміхнулася барселонським нападаючим: Суарес на 70-й хвилині відправив м`яч Діегу Алвес в ворота. Але виявилося, гол забитий був в положенні поза грою ...

0-0, йде доданий час. Вболівальники синьо-гранатових давно змирилися з нічиєї, яка не дасть улюбленій команді нічого, як раптом ...

Гол Серхіо Бускетса на четвертій доданій хвилині визначає переможця і ставить крапку в матчі під фінальний свисток.

Барселона зберегла друге місце на чемпіонаті. Від лідера - мадридського Реала - цей клуб відділяє лише два очки.