Матч «барселони» з «реалом» - найважливіший гол в життя суареса, відео

22 березня, в рамках іспанського чемпіонату з футболу пройшов той матч, який давно чекали більшість уболівальників: «Реал» зійшовся зі своїм одвічним конкурентом, «Барселоною». Матч проходив в гостях у «Барси», яка спочатку показала деяку перевагу. Але незабаром гра вирівнялася! У обох воріт було багато найгостріших моментів.

Чи не виправдав надій Ліонель Мессі, який в колишніх матчах творив чудеса. Неймар не потрапляв у ворота в таких ситуаціях, коли потрапити, здавалося, було неможливо. Зате Луїс Суарес показав себе з найсильнішою боку.

Після першого тайму рахунок був рівним: голи забили Жеремі Матьє (на 19-й хвилині) і Кріштіану Роналду (на 31-й). Переломив хід матчу Луїс Суарес, який на 56-й хвилині прийняв дальній пас, різко вирвався вперед, обійшов двох захисників і відправив м`яч у дальній кут воріт. Голкіпер нічого не зміг вдіяти.

Суарес після матчу назвав цей гол найважливішим у своїй кар`єрі - якщо врахувати, з яким противником боровся уругвайський футболіст. Саме цей м`яч схилив чашу терезів на бік «Барси».

Відео, детальний огляд голів:

2: 1 на користь синьо-гранатових! Тепер «Барселона» пішла у відрив. Якщо до матчу дві команди йшли майже врівень, то тепер різниця в очках досягла чотирьох пунктів (68 проти 64).