Сухий розгром: «барселона» переграла «баварию»: відеоогляд

Фінал цієї зустрічі був схожий на несподіваний розстріл. Розстріл воріт «Баварії» був несподіваним, тому що, при незаперечному домінуванні «Барси», геніальний воротар Мануель Нойер три чверті матчу відбивав всі атаки Барселони форвардів. Він зміг зупинити Суареса, граючи один на один, потім в небезпечний момент врятував ворота від Неймара. Йшла 77-а хвилина, а рахунок не було відкрито. Здавалося, справа закінчиться нічиєю, а Нойер стане визнаним героєм матчу.

У цей момент воротар баварців дав осічку. Його переграв чудовий Мессі. Всього три хвилини знадобилося аргентинському форварду, щоб забити в ворота «Баварії» два голи. Ще один м`яч у доданий час забив Неймар. 3: 0.

Це був перший матч півфіналу Ліги чемпіонів 6 травня. Теоретично у мюнхенців є шанс відігратися у другому.

Футбольні прогнози - справа невдячна, але тепер ми навряд чи помилимося, якщо скажемо, що «Барселона» забезпечила собі вихід у фінал. «Баварії» доведеться виграти з величезною перевагою, щоб пробитися у фінальний матч з переможцем в парі «Реал» - «Ювентус».

Правда в футболі мало неможливого: в 2013 році, в іншому півфіналі Ліги Чемпіонів, «Баварія» в двох матчах обіграла «Барселону» з сукупним рахунком 7: 0.