«Зеніт» потрапив до півфіналу ліги європи: відео голу

У гостьовому матчі «Зеніт» зазнав поразки від «Торіно», але все ж вийшов в наступний круг. Справа в тому, що в першій зустрічі «Зеніт» переміг, і більш переконливо. Перший, домашній матч петербурзька команда виграла з рахунком 2: 0. «Торіно», таким чином, потрібно було забити два голи, щоб відігратися.

А голи дуже довго не було. Команди володіли м`ячем по 50% часу матчу, були майже однаково точні в передачах. Однак підопічні Віллаш-Боаша жодного разу не завдали удару в площину воріт в супротивника - це провал атаки «Зеніту». А ось «Торіно» завдав 6 ударів в створ. Правда, оборонялися петербуржці непогано і не панікували.

До самого кінця рахунок не було відкрито, і вболівальники «Торіно» вже змирилися з тим, що їх команда в чвертьфінал вийде. Однак на 90-й хвилині матчу гол забив Глик. Зенітівці засмутилися і через хвилину мало не пропустили новий удар, який мав би неприємні наслідки для російської команди. Але ось звучить фінальний свисток - 1: 0.

За результатами двох зустрічей, «Зеніт» - в чвертьфіналі.