Катарський клуб завдав сенсаційної поразки «зеніту»

Несподіваною поразкою закінчилася поїздка в Катар петербурзької команди «Зеніт». Підопічні Андре Віллаш-Боаша зіграли в двох товариських матчах. Перший з них, з пересічної катарської командою «Малія» пройшов з фантастичним рахунком 18: 0 (природно, на користь «Зеніта»).

Може бути, тому петербуржці поставилися несерйозно до свого другого противнику, клубу «Аль-Вакра». А даремно! Як виявилося, футболісти «Аль-ВАКР», що грають у вищому катарському дивізіоні, також на щось здатні.

«Зеніт» атакував весь перший тайм і створив багато небезпечних моментів біля воріт господарів. Ткачук навіть забив м`яч у ворота, але виявилося, що забив з офсайду, так що гол не зарахували.

У другому таймі господарі стали контратакувати і створили два небезпечних моменти. На жаль для «Зеніту», досвідчений воротар В`ячеслав Малафєєв недавно пошкодив зв`язки на коліні і був замінений молодим голкіпером Бабуріним. У перший раз голкіпер врятував ворота, але на 68-й хвилині арабська футболіст Валід все-таки забив гол.

Останні хвилини матчу «Зеніт» щільно облягав ворота супротивника, але успіху так і не домігся. За оцінкою Віллаш-Боаша, «Зеніт» створив не один десяток гольових моментів, але жоден з них не вдалося використати. Противник створив тільки два таких моменти - і забив свій гол.

Рахунок - 0: 1, невтішний для петербурзької команди.