Халк і вітсель забезпечили "зеніту" перемогу в матчі ліги чемпіонів проти "валенсії"

Вчора в рамках виїзного матчу першого туру групового етапу Ліги чемпіонів санкт-петербурзький футбольний клуб «Зеніт» вперше зумів здобути перемогу в Іспанії в матчі на Єврокубок - після серії припали на різні роки поразок в матчах Ліги Європи, Ліги чемпіонів і Кубка УЄФА.

На 9-й хвилині відзначився виступає за команду «біло-синіх» Халк, з подачі Данні забив свій перший м`яч у Лізі чемпіонів, який став справжнім героєм зустрічі. Він же оформив дубль під кінець першого тайму, так що на перерву команди розійшлися з рахунком 2: 0.

Правда, у другому таймі вболівальникам «Зеніту» довелося добряче понервувати: через допущені голкінером Юрієм Лодигіним прикрих помилок за двадцять хвилин іспанці двічі вразили ворота противника, зрівнявши рахунок. Врятував ситуацію, вирвавши-таки настільки значиму перемогу для «Зеніту», Вітсель, який зумів точно вразити дальній кут воріт Доменека. Підсумок зустрічі 3: 2 на користь «Зеніта».

Головний тренер пітерців Андре Віллаш-Боаш після закінчення гри не приховував гордості за своїх підопічних, зазначивши їх заслуги гідно. «Ми задоволені матчем і тим, що змогли забити три голи», - говорить він.