У стартовому матчі ліги чемпіонів "цска" пропустив п`ять м`ячів

У ніч з середи на четвер на римському стадіоні «Стадіо Олімпіко» в стартовому матчі Ліги чемпіонів зійшлися команди групи Е італійська «Рома» та московський «ЦСКА». Господарі поля не залишили москвичам жодного шансу, відправивши у ворота Ігоря Акінфєєва за 45 хвилин 4 (!) М`ячі. До речі, цей матч турніру став уже 22-м поспіль, в якому Акінфєєв пропускає голи - своєрідний «антирекорд» Ліги чемпіонів.

Відкрив рахунок вже на шостій хвилині зустрічі Хуан Ітурбе, красиво реалізував вихід один на один з центру штрафного майданчика. На десятій хвилині Жервіньо закріпив перевагу, з легкістю обійде Березуцького і Фернандеса, чітким ударом по центру вразив ворота ЦСКА.

А потім на 20-й хвилині Ігор Акінфєєв не зміг взяти відправлений захисником італійців Майкон в верхній дальній кут м`яч: снаряд буквально пролетів крізь руки голкіпера. В принципі, після цього результат матчу для підопічних Леоніда Слуцького був вирішений наперед. Однак «Рому» було не зупинити. Ще до кінця першого тайму Жервіньо доводить рахунок до 4: 0, прийнявши чудовий довгий пас від Тотті і пробивши повз Акінфєєва чітко в ворота.

На довершення розгрому на 50-й хвилині Сергій Ігнашевич забиває м`яч у свої ворота, зрізавши м`яч головою в боротьбі з Флоренці. Після такого рахунку на табло армійці фактично перестали боротися. На цьому тлі дивом виглядає єдиний гол престижу, який вдалося вже в падінні вкотити Ахмеду Мусі після передачі Панченко практично на останніх хвилинах зустрічі.

Підсумок матчу - 5: 1 на користь «Роми». Нагадаємо, що для ЦСКА це вже восьма гра в Лізі чемпіонів. У минулому армійцям також не вдалося здобути жодної перемоги. Тепер в їх активі три нічиї і п`ять поразок.