Після розгрому "цска" російські вболівальники закидали сусідів фаєрами і затіяли бійку

Вболівальники московського «ЦСКА», що опинилися в ніч з 17 на 18 вересня на римському стадіоні «Стадіо Олімпіко», не змогли спокійно дивитися на розгром улюбленої команди. коли після забитого Сергієм Ігнашевич голи в свої ворота рахунок на табло став 0: 5, особливо агресивно налаштовані фанати армійців почали закидати італійців палаючими фаєрами і зробили спробу прорватися на сусідній сектор, затіявши при цьому бійку з співробітниками стадіону.

В результаті дій уболівальників матч довелося на час перервати, до тих пір, поки на російський фанатський сектор не був введений загін спеціального призначення. Після цього ситуація нормалізувалася, однак результат гри для армійців був вирішений наперед, і навіть забитий Ахмедом Мусою на 82-й хвилині гол престижу не зміг підняти настрій як самих футболістів, так і вболівальників.