Фанати «фейєноорда» прогнали зі стадіону футболістів «роми»

Завзяті вболівальники прославили голландську команду «Фейєноорд». Вони вже влаштовували погром в Римі після першої зустрічі з італійською «Ромою» 21 лютого, в 1/16 Ліги Європи. Тоді дві команди зіграли внічию. Прокинувшись вранці, римляни побачили, що місто завалений пивними банками і іншим сміттям. Вандали пошкодили древній пам`ятник архітектури, фонтан Баркачча. Загальний збиток, за деякими підрахунками, сягає 3 мільярдів євро. Деякі хулігани вже сіли в тюрму, але їх товариша не заспокоїлися.

У другому, домашньому матчі з «Ромою» фанати «Фейєноорда» знову відзначилися. Погромів будинку не влаштовували - просто матч ледь не зірвали. Пристрасті розгорілися після того, як нападника «Фейєноорда» Мітчелла Ті Шкоду за порушення правил видалили з поля. У відповідь фанати видалили з поля всю італійську команду. Гравців «Роми» закидали різними речами з трибун. Наприклад, в півзахисника Жервіньо з Кот дrsquo-Івуар кинули величезний надувний банан. Арбітру Клеману Турпену довелося перервати матч на 20 хвилин, поки поліція відновлювала на трибунах порядок.

В 1/8 фіналу Ліги Європи вийшла «Рома», вигравши в матчі з рахунком 1: 2. Що ж стосується «Фейєноорда», цей клуб, можливо, буде серйозно покараний за поведінку своїх фанатів. Не виключена навіть дискваліфікація.