«Городяни» здолали «баварців»

3: 2 - так закінчилася зустріч між «Манчестер Сіті» і «Баварією» в черговому етапі Позбав чемпіонів. Тепер «городянам» треба виграти або зіграти внічию з «Ромою». Тоді у «Манчестера» є всі шанси вийти в 1/8 фіналу. В принципі, раз ЦСКА зіграли внічию з римлянами, то і у англійців повинно вийти.

Головний тренер «Манчестер Сіті» Мануель Пеллегріні зізнався, що вірив в перемогу навіть після двох пропущених голів.
Перемога стала вольовий для англійського клубу. «Баварія» вже отримала путівку в плей-офф, тому могла діяти сміливіше в атаках, тоді як «Манчестеру» довелося продумувати і атакуючі і оборонні стратегії, щоб не програти. І нічия теж не влаштовувала - тільки перемога.

Початок гри явно залишилося за «розкутими» мюнхенцями. «Баварія» контролювала м`яч і методично перевіряла на міцність ворота Джо Харта. Але ілюзія переваги розсіялася, коли БЕНАТОВ сфолив на Серхіо Агуеро, і головний арбітр Павел Краловець призначив пенальті у ворота «Баварії». Агуеро «помстився» за фол, рахунок став 1: 0, а «Манчестері» ще й отримав чисельну перевагу, оскільки Медхі БЕНАТОВ отримав червону картку і відправився відпочивати в роздягальню.

Завзяті німці без відповіді не залишилися. Під кінець першого тайму Хабі Алонсо забив зі штрафного. Тим самим він відсвяткував своє день народження - 26 листопада хавбеку мюнхенської «Баварії» виповнилося 33 роки.

Пройшла пара хвилин, і вже Роберт Левандовскі забив другий гол. 2: 1 - на перерву «Манчестер» йде з відставанням в один матч. Чисельна перевага не допомогло.

У другому таймі підопічні Хосепа Гвардіола знову легко відбивають контратаки англійців. І знову власна помилка підводить «Баварію». На 85-й хвилині Стеван Йоветич перехопив невдалий пас Алонсо і зробив гольову передачу на Агуеро. Той тут же скористався шансом і забив свій другий гол в ворота Мануеля Нойєра, голкіпера не тільки «Баварії», а й збірної Німеччини на мундіалі в Бразилії.

Увійшовши у смак, Агуеро відняв м`яч у Боатенга і зробив хет-трик. 3: 2 - «Манчестер Сіті» виходить на друге місце в групі, і може дозволити собі навіть нічию з «Ромою» в останньому відбірковому матчі перед плей-офф Ліги чемпіонів.