«Баварія» б`є цска: відео голів

Армійцям не щастило в цьому році на Єврокубку. спочатку - поразку від «Роми» з жалюгідним рахунком 1: 5. За цим - санкції від УЄФА: дуже вже непристойно повелися армійські фанати, закидавши уболівальників «Роми» петардами. Так що команду зобов`язали провести кілька матчів при порожніх трибунах, без підтримки глядачів.

З противником російського клубу ще менше пощастило: легендарна «Баварія», «Манчестер Сіті», «Рома» ... Вийти з такої групи дуже нелегко. «Група смерті», як нерідко кажуть. І все-таки армійці не здавалися!

Перемога над «Манчестер Сіті» стала зоряним часом москвичів. Це дало команді багато очок і впевненість в своїх силах. Вчора у ЦСКА ще були шанси виті в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Розклад був таким: «Баварія» вела і вийшла б до наступного кола в будь-якому випадку. А «Рома», ЦСКА, «Манчестер Сіті» мали рівну кількість очок. Щоб продовжити гру в Лізі чемпіонів, армійцям треба було обіграти «Баварію» - за тієї умови, що «Манчестер Сіті" не переграє «Рому». На жаль, «Рома» поступилася городянам, «Баварія» в домашньому матчі розгромила москвичів. Московська команда зайняла останнє місце в групі і навесні не зможе грати навіть в Лізі Європи (як «Зеніт»).

А щастя було так можливо! До 84-ї хвилини матчу рахунок був лише 0: 1, і футболісти ЦСКА намагалися відігратися. Єдиний м`яч влучив у ворота Акінфєєва через досить спірного пенальті: не було б цього пенальті, невідомо, як склалася б гра.

Але на 17-й хвилині арбітр подарував Мюллеру можливість забити гол. Зрівняти рахунок не вийшло. А в кінці матчу німці почали розстрілювати ворота Акінфєєва. До честі голкіпера, він відбив багато найнебезпечніших атак. Але все-таки Роде на 84-й хвилині забив другий м`яч, а Гетце забив третій в самому кінці матчу.

Можете подивитися відео голів та найяскравіших моментів цієї зустрічі.

Армійці пішли з поля побитими, але не зганьбленими: все-таки вони боролися до кінця і програли одній з найсильніших команд світу.