У матчі ліги чемпіонів "цска" пропустив п`ять голів і втратив всі шанси вийти з групи

Московський футбольний клуб «ЦСКА» втратив всі шанси вийти зі своєї групи після розгромної поразки від британського «Манчестер Сіті» на поле господарів, пропустивши п`ять голів у свої ворота. Вже на третій хвилині зустрічі «армійці» заробили пенальті, яке з успіхом реалізував аргентинець Серхіо Агуеро.

Він же забив і другий гол в цій зустрічі на 20-й хвилині, а через всього 10 хвилин Альваро Негредо зруйнував усі надії «ЦСКА» відігратися, відправивши вже третій м`яч у ворота суперника. І хоча в доданий до першого тайму час Сейду Думбія вдалося розмочити рахунок, «армійців» це не врятувало. Другий тайм почався з дубля Негредо, який помітно деморалізував супротивника. Хоча Думбія відзначився ще раз під час цього феєричного матчу, пробивши на 70-й хвилині «городянам» пенальті, Негредо поставив оканчательно точку в цій битві на футбольному полі, оформивши в доданий час хет-трик. Підсумок гри: 5: 2 на користь «Манчестера».
Після цієї перемоги «Манчестер Сіті» забезпечив собі місце в плей-офф Ліги чемпіонів нарівні з мюнхенською «Баварією». «ЦСКА» ж залишається пакувати валізи і їхати додому.