Псж обіграв «челсі» і потрапив в 1/4 фіналу ліги чемпіонів - відео голів

Другий матч між ПСЖ і «Челсі» знову завершився перемогою французької команди. Футболісти ПСЖ виглядали переконливіше, хоча і гравці британського клубу створили багато небезпечних моментів. Втім, оборона парижан не дрімала.

Перший м`яч влучив у ворота «Челсі» вже на 16-й хвилині, автором гола був Адрієн Рабіо (з подачі Златана Ібрагімовича). Однак на 27-й хвилині Дієго зрівняв рахунок.

В середині другого тайму Коста повинен був покинути поле, і атака «Челсі» видихалася, а гравці ПСЖ стали набагато нахабніше. У цих умовах на 67-й хвилині Ібрагімович забив ще один гол у ворота «Челсі», що і вирішило долю матчу.

ПСЖ переміг з рахунком 2: 1 і за підсумками двох зустрічей вийшов до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.