«Спортинг» насилу переміг цска в матчі ліги чемпіонів: відео голів

Клуб ЦСКА в першому матчі плей-офф Ліги Чемпіонів поступився португальському «Спортингу». Гра з лісабонським клубом була конкурентною, і у армійців були шанси на виграш, але противник виявився дещо сильніше.

Вже на 12-й хвилині гостьового матчу Теофіло Гутьєррес з дистанції двох метрів забив м`яч у ворота Акінфєєва, голкіпер фізично нічого не міг зробити. Час розплати повинен був настати, коли португальський футболіст збив Зорана Тошича в штрафний біля воріт «Спортинга». Призначено був пенальті. На жаль, воротар противника Руй Патрісіу зумів парирувати удар Сейду Думбія. Якби Думбія забив, матч міг би завершитися перемогою армійців.

На 40-й хвилині Думбія все-таки забив гол «Спортингу» і зрівняв рахунок. В середині матчу ЦСКА здавався сильніше противника, але до кінця другого тайму армійські футболісти втомилися. Гол футболіста «Спортинга» іслам слімані на 82-й хвилині вирішив результат гри. Португальці виграли з рахунком 2: 1.

Але у ЦСКА зберігається можливість відігратися у другому, гостьовому матчі.