Цска не зміг перемогти «монако»

За кілька хвилин до фінального свистка ЦСКА все-таки не втримав перемогу над «Монако» в черговому матчі Ліги чемпіонів (груповий етап). Армійцям ця перемога була дуже потрібна, так як команда займає останнє місце в групі. Всі розуміли: якщо футболісти ЦСКА націлені хоча б на третє місце, їм необхідно було перемогти зараз. Завдання складне - «Монако» вже йшов на першому місці, а армійці виступали в ослабленому складі. Зате ЦСКА грав у себе вдома!

Московський клуб отримав шанс, коли на 34-й хвилині гол забив Ласіна жалоби. Французи відповіли наполегливим пресингом, але довгий час не могли забити у відповідь м`яча через воротарського мистецтва Акінфєєва. На 87-й хвилині навіть Ігор Акінфєєв виручити не зміг: армійські захисники намагалися створити штучний офсайд, помилилися і віддали воротаря на розтерзання. Підсумок - 1: 1.

Вчорашня гра - той дивний випадок, коли голкіпер, що пропускає підряд вже в 40-му матчі Ліги чемпіонів, все-таки виявляється кращим гравцем.

Теоретично у ЦСКА залишаються шанси на вихід в плей-офф навіть після вчорашній нічиї. Але віриться насилу ...