«Ювентус» пробився в півфінал ліги чемпіонів, відеоогляд

Вперше за 12 років Юве дійшов до frac12- фіналу Ліги Чемпіонів. Правда чи грав італійський клуб краще за суперника, «Монако» - ще велике питання. У перший раз, в домашньому матчі, «Ювентус» переміг з рахунком 1: 0 лише через спірний пенальті. Так що, в матчі-відповіді, у себе вдома, «Монако» міг би відігратися: як ми бачили, «Баварія» вийшла з набагато більш скрутного становища.

Гравець Монако Аймен Абденнур вважає, що в другому матчі його команда грала краще: просто французам не пощастило. Може бути, так воно і було, але факт залишається фактом: 0: 0. І за підсумками двох зустрічей у фіналі - «Ювентус».

«Ювентус» виявився найбільш віковою командою в історії Ліги Чемпіонів: середній вік футболістів - 31 рік. Може бути, тому вони грали так обережно і розважливо?

У першому таймі французи багато і сміливо атакували, але грузли в обороні противника. А останні чверть години пройшли при сильному перевагу «Ювентуса» - «Монако» було не до голів, футболісти з італійського клубу мало не забили самі.