«Барселона» перемогла «арсенал» і потрапила до чвертьфіналу ліги чемпіонів - відеоогляд

Вчора «Барселона», як і слід було очікувати, знову обіграла «Арсенал» у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла наступне коло. Голи забили всі три легендарних гравця «синьо-гранатових»: Неймар, Суарес, Мессі.

Перший відкрив рахунок в матчі вже на 18-й хвилині. Правда півзахиснику «канонірів» Мохамеду Ель-Ненни вдалося у другому таймі зрівняти рахунок. «Барселона» показувала атакуючий футбол, але не раз «розкривалася», і футболістам «Арсеналу» вдалося створити багато небезпечних моментів біля воріт супротивника.

Правда, всі ці моменти скінчилися нічим, і незабаром голи Суареса і Мессі вирішили долю матчу. 3-1 на користь «Барси».