У матчі «барселона» - «атлетико» суддя нокаутував футболіста прапорцем

Нокаути трапляються не тільки в боксі. Ніяк не очікував Хорді Альба, захисник «Барси», що його звалить удар бокового арбітра зустрічі: рефері не помітив футболіста і стукнув його по голову прапорцем. Той впав як підкошений на газон. Сталося це на 20-й хвилині матчу.

На 48-й хвилині півзахисник Арда Туран, вже з «Атлетіко», запустив бутсою в того ж самого бокового арбітра. Але суддя виявився спритнішим футболіста і ухилився.

У фіналі матчу, коли рахунок став 2: 3 на користь каталонців, Неймар вирішив висловити все, що думає про «матрацників» з Atletico (вони всю гру лупили його по ногах, за те що бразилець їм забивав голи) і спровокував бійку. Розгорітися конфлікту не дали, і розвинули супротивників по кутах.

Зустріч 1/4 фіналу Кубка Іспанії вийшла спекотною. У «синьо-грантових» видалили Габі в кінці першого матчу, а на 84-й хвилині з поля пішов Маріо Суарес ( «Атлетіко»), заробивши другу жовту картку.

Голи забили: Неймар - дубль, Фернандо Торрес і Рауль Гарсія. Нібито має бути 2: 2, але «матрацників» підвів свій же захисник - Міранда на 39-й хвилин зрізав м`яч у власні ворота.