Реал-атлетико: перший матч чвертьфіналу ліги чемпіонів, відеоогляд

Вчора, 14 квітня, почалися матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів. Іспанський клуб «Атлетіко» виявився не по зубам найсильнішій команді світу, яка, до того ж, виступала у себе вдома. В результаті напружена гра завершилася з нульовим результатом.

Головний герой матчу - воротар «Атлетіко» Ян Хмара, про якого розбивалися атаки «вершкових». Особливо важко довелося противникам «Реала» в першому таймі. Але воротар врятував свою команду навіть тоді, коли проти нього один на один вибіг Гарет Бейл. Ян Хмара вийшов на поле тільки після травми основного голкіпера «Атлетіко» в колишньому матчі - і не підвів.

У другому таймі, як визнають футболісти «Реала», стався перелом, і вразити ворота противника стало нереально. Матч завершився з сухим рахунком 0: 0.

Футболісти обох команд грали брудно і отримували жовті картки. Через це і «Реал», і «Атлетіко» не зможуть виставити в наступному матчі деяких гравців основного складу. Особливо яскравий інцидент стався на 51-й хвилині: Серхіо Рамос з «Реала» розбив ліктем обличчя Маріо Манджукічу з «Атлетіко».

З чуток, футболіста спровокував сам Манджукич, вкусивши іспанця. Правда сам Манчжукіч це заперечує, а Рамос, каже, що вдарив Маріо випадково.

Наступного разу команди зустрінуться 22 квітня.