«Ювентус» здолав «реал» в першій грі півфіналу, відеоогляд

У півфіналі Євроліги слабких не буває. Туринський «Ювентус» довів це вчора в домашньому матчі проти найсильнішої команди світу, «Реал Мадрид». Більш результативну гру продемонстрували італійці.

Туринський клуб вийшов вперед вже на 8-й хвилині, після голу Альваро Морато. Але на 27-й хвилині Роналду відігрався за свою команду. У Хамеса Родрігеса був шанс вивести «Реал» вперед: він послав ефектний м`яч головою у ворота господарів і лише трохи промахнувся, м`яч влучив у поперечину.

На 57-й хвилині пробив пенальті Карлос Тавес і забезпечив «Ювентусу» перемогу в цій зустрічі. Більше голів не було, хоча у гравця господарів Фернандо Льоренте був хороший шанс закріпити перевагу.

Підсумок - 2: 1 на користь «Ювентуса». Результат неприємний для «Реала», але не катастрофічний: все ж розрив мінімальний і в запасі матч на своєму полі, де «королівський клуб» отримає підтримку уболівальників і зможе продемонструвати іншу гру. «Ювентусу» буде нелегко закріпити свій успіх.