Мадридський "реал" розгромив "барселону" з рахунком 3: 1

Матч почався без развездкі і з гострих атак. На четвертій хвилині Суарес зробив точну передачу Неймар, який пробив точно в дальній кут від Касільяса - 1: 0.

В середині тайму "Барселона" перейшла в атаку і зробила кілька гострих випадів в бік воріт противника. На 34-й хвилині суддя зафіксував гру рукою у Жерара Піке у власному штрафному, і Роналду виконав бездоганно пенальті - 1: 1. У підсумку каталонці вперше пропустили в нинішньому сезоні в рамках Прімери.

Друга половина матчу почалася з неприємних моментів для "Барселони". На 51-й хвилині Пепе в стрибку перевів м`яч в сітку воріт після подачі зі "стандарту" - 2: 1.

Поки "Барселона" відходила від пропущеного м`яча, футболісти "Реал" провели атаку і реалізували третій м`яч, зміцнивши своє преімущество.Гол заслуговує похвали: Іско проівзел відбір м`яча і зробив точну передачу Роналду, той на Хамеса Родрігеса і ще далі на Бензема, який завершив комбінацію точним ударом - 3: 1. 3-й гол був забитий на 61-й хвилині зустрічі.

Дивіться відео-огляд зустрічі: Реал - Барселона від 25 жовтня 2014 р